CZYM JEST SZKOLA-STRZELANIA.PL ?
szkola-strzelania.pl to projekt jednoosobowej firmy szkoleniowej, specjalizującej się w szkoleniach z bezpiecznego posługiwania się bronią palną o charaktrzerze zbliżonym do bojowego jej wykorzystania.
CZY SOBIE POSTRZELAM ?
Moje szkolenia to nie rozrywka, a pełnowymiarowe szkolenie strzeleckie, budujące świadomość i zdrowe nawyki. Oczywiście pracujemy z bronią i amunicją, więc wypadkową szkolenia są strzelania programowe.
CZY MUSZĘ MIEĆ POZWOLENIE NA BROŃ ?
Nie, w wielu wypadkach jestem w stanie wyposażyć uczetnika w broń i amunicję na czas szkolenia strzelckiego.
KTO PROWADZI SZKOLENIA ?
Jestem jedynym instruktorem Szkoły Strzelania, informację o mnie i moich kwalifikacjach znajdziesz na stronie głównej.
JAK DUŻE SĄ GRUPY SZKOLENIOWE ?
Maksymalna grupa szkoleniowa to 6 osób.
ILE TRWA SZKOLENIE ?
Ogólny czas szkolenia przewidziany jest na 5-6 godzin.
CO ZABRAĆ ZE SOBĄ NA STRZELNICE ?
Jeśli posiadasz broń, to zabierz wszytko co potrzebne, by jej używać (pas, kabura, ładownice, ochrona oczy i słuchu) jeśli nie, wystarczy coś do picia, jakaś przekąska i otwarty umysł.
JAK SIĘ UBRAĆ NA SZTRZELNICĘ ?
Ubiór to rzecz indywidualna, ale pamiętaj, by było Ci wygodnie i ciepło w chłodniejsze dni. Na 100% nie sprawdzą się tu szpilki, pantofle, czy ubiór wieczorowy, postaw raczej na sport i rekreację.
DLA KOGO SĄ SZKOELNIA ?
Moje szkolenia są przewidziane dla osób pełnoletnich, chcących się rozwijać, nabyć nowe unikalne umiejętności lub porównać swoją dotychczasową wiedzę z zakresu strzelectwa bojowego oraz bezpiecznego posługiwania się bronią palną, Szkolenia kieruję do osób nieposiadających pozwolenia na broń, posiadaczy boni palnej oraz żołnierzy i funkcjonariuszy.
JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE ?
Klikając w zakładkę Nadchodzące Szkolenia uzyskasz informację o terminach szkoleń i zakresie tematycznym. Wystarczy się zapisać, opłacić szkolenie i widzimy się na strzelnicy. Pamiętaj, że jeśli widzimy się pierwszy raz, możesz skorzystać tylko ze szkoleń Lv.1.
CZY MOŻNA PRZEJŚĆ SZKOLENIE W INNYM MIEJSCU ?
Jeśli jesteście klubem, stowarzyszeniem, macie własną strzelnicę lub do niej dostęp, zapraszam do kontaktu, po ustaleniu szczegółów jestem w stanie przeprowadzić szkolenie u Was.
CO Z POGODĄ ?
Zaplanowane szkolenia odbywają się niezależnie od temperatury i opadów atmosferycznych. Jeśli w dniu szkoleniowym pada, to po prostu zmokniesz, no, chyba że ubierzesz się odpowiednio. Jeśli pogoda zagraża bezpieczeństwu, możliwe jest przełożenie zajęć na inny termin.
CZY JEST MOŻLIWOŚĆ SZKOLEŃ INDYWIDUALNYCH ?
Niestety nie, gdyż organizuje je tylko w formie zajęć grupowych. Uwierz mi, takie zajęcia dają więcej.
CZY ZORGANIZOWANA GRUPA MOŻE LICZYĆ NA DODAKOWY TERMIN ?
Oczywiście. Jeśli jesteście zorganizowani i zdecydowani na profesjonalny kurs strzelecki, zapraszam do kontaktu.
CZY MOŻNA NABYĆ VOUCHER SZKOLENIOWY ?
Jest taka możliwość, ale pod jednym warunkiem: osoba, dla której będzie przewidziany voucher, musi wiedzieć, na co się szykuje.
CZY W SZKOLENIU MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ OSOBY NIELETNIE ?
Jest taka możliwość jeśli określę, że osoba sobie poradzi. Dodatkowo na osi musi się znajdować jej opiekun prawny.
CZY MOŻNA ZROBIĆ SZKOLENIE LV.2 NIE MAJĄC LV.1 ?
Niestety nie. Możesz być mistrzem świata, olimpijczykiem czy weteranem, jeśli ze mną nie strzelałeś, zaczynasz jak każdy.
CZY SZKOLENIA ODBYWAJĄ SIĘ TYLKO W RYBIEŃCU ?
Na chwilę obecną Rybieniec to moja główna siedziba, z którą jestem związany. Szkolenia dodatkowo odbywają się także na Fortecy w Świeciu.
Osoby nieposiadające broni, na czas zajęć zostaną wyposażone w odpowiedni sprzęt i amunicję.
Istnieje nieodpłatna możliwość wypożyczenia brakującego sprzętu.
Dopuszczam używanie sprzętu dodatkowego, który nie zagraża bezpieczeństwu.
Zajęcia strzelbowe również wymagają pasa sprzętowego.
Na zajęcia poziomu trzeciego preferowane są nakolanniki
